Poukázanie 2% dane z príjmov

Verejné kurzy Jazykovej školy VAGeS organizuje nezisková organizácia Vages-grow, n.o.

Naším poslaním je podporovať jazykové vzdelávanie v nitrianskom regióne. Pomáhame našim študentom rásť k ich vytúženým jazykovým cieľom. Robíme to s maximálnym citom pre individuálne potreby študentov, ktorí k nám prichádzajú. Okrem štruktúrovaných kurzov organizujeme tiež detské vzdelávacie tábory a zájazdy a rôzne akcie s jazykovou tematikou. Snažíme sa tak priblížiť krásu cudzieho jazyka deťom aj dospelým, aby sa odbúravala prípadná bariéra cudzí jazyk používať a budoval sa dobrý vzťah k jazyku a jeho štúdiu, ktorý pretrvá na celý život.

Ak chcete podporiť našu snahu, venujte nám 2% z vašich daní. Použijeme ich zodpovedne a čestne na nákup ďalších pomôcok a vybavenia do školy, prípadne na organizáciu jazykových aktivít a táborov pre deti.

Podporte jednu z najdôležitejších spoločenských hodnôt – vzdelávanie, a investujte tak do budúcnosti nás a našich detí. Pretože len s kvalitným vzdelávaním dosiahneme výraznejšie zmeny nielen vo vlastných životoch, ale aj v celej spoločnosti.

Postup, ako 2% poukázať, nájdete tu:

Popup Master

×

Ďakujeme vám za podporu

Dovoľte nám poďakovať všetkým, ktorým sa páči, čo robíme a neváhajú nás v tom podporovať. V hlasovaní NAJ JŠ 2020 sme získali hneď dve ocenenia. Sme najlepšia jazyková škola v Nitrianskom kraji, a zároveň sme sa umiestnili na treťom mieste v celoslovenskom meradle. Ďakujeme!

Zobraziť ocenenia