+421 903 220 686

Sofia Koliazina

angličtina

Sofia veľmi rada pracuje s ľuďmi. Jej hodiny sú dynamické a interaktívne, keďže jej hlavným cieľom je rozvíjať komunikačné zručnosti študentov a odbúrať ich zábrany pri rozprávaní. 

Kvalifikácia

Sofia študovala angličtinu v rodnom Rusku. V r. 2010 získala diplom v odbore prekladateľstvo a tlmočníctvo a v r. 2014 ukončila štúdium učiteľstva angličtiny na Moskovskej lingvistickej univerzite. 

Pracovala vo viacerých jazykových školách v Rusku, kde učila študentov rôznych vekových skupín, a kde získala skúsenosti s výučbou angličtiny prostredníctvom Berlitz metódy.

Rada sleduje nové trendy vo výučbe, takže sa pravidelne zúčastňuje konferencií a vzdelávacích kurzov, a tiež má skúsenosti s využitím rôznorodých aplikácií a sociálnych sietí na hodinách.

Zameranie v JŠ VAGeS

Sofia vyučuje deti v kurzoch v školských kluboch ZŠ, tínedžerov aj dospelých. Dokáže sa naladiť na študentov každého veku. Vďaka svojím skúsenostiam s využívaním IKT vo vyučovaní jazyka vyniká aj v online výučbe. 

Viac o Sofii

Sofia sa zaujíma o históriu a literatúru, okrem toho má rada turistiku a cestovanie. Je spoločenská a pohodová, takže učiteľské povolanie jej osobnostne veľmi sedí.

Facebook Message