+421 903 220 686

Dominika Hrnčárová

angličtina

Niekedy učí ako herec, niekedy ako autorita, niekedy ako blázon, ale vždy s láskou a vždy tak, aby to čo najviac vyhovovalo potrebám žiaka. Jej najväčšou odmenou sú nielen dobré výsledky jej žiakov, ale aj to, že sa jej hodín nevedia dočkať a nechce sa im z nich odchádzať. 

Kvalifikácia

Dominika hovorí anglicky od svojich 2 rokov, takže komunikovať v angličtine je pre ňu prirodzené. Polovicu svojho života žila v Grécku, kde tento jazyk aktívne používala, a ako bonus hovorí aj plynule grécky. K učeniu sa dostala úplnou náhodou - začala s doučovaním a neskôr pracovala v detskom centre, kde učila kurzy angličtiny maličkých predškoláčikov. Práve vďaka tejto skúsenosti si učenie zamilovala. 

Zameranie v JŠ VAGeS

V našej jazykovej škole učí najmä detičky základných škôl, ale aj teenagerov a dospelých. K žiakom má priateľský prístup - nesnaží sa im za každú cenu niečo vtĺkať do hlavy, ale snaží sa, aby sa na každú ďalšiu hodinu tešili a mali záujem sa niečo naučiť. Dáva do toho vždy maximum, lebo vie, že jedine tak môže zo žiaka maximum vyťažiť.

Viac o Dominike

Dominika je mama dvoch detí, rada číta, varí, pri varení aj spieva a tancuje. Miluje školu, prírodu, zvieratá a rada pomáha všade tam, kde pomôcť vie. Má rada hudbu, filmy, seriály, vedomostné kvízy a celkom obstojne vie hrať šípky. 

Facebook Message