Čo nám prinesie rok 2021?
 

Výsledky VAGeS kvízu
 

Nový rok 2021 sme začali štedro, keďže sme víťazom koncoročného VAGeS kvízu rozdali pútavé ceny:

🥇 Poukaz na skupinový kurz podľa vlastného výberu v hodnote 133€
🥈 Poukaz na denný letný tábor VAGeS City Camp v hodnote 100€
🥉 Poukaz na učebné materiály podľa vlastného výberu v hodnote 50€

Do súťaže sa zapojilo 128 hráčov, čo nás veľmi teší. Je príjemné vidieť, že aj napriek tejto ťažkej dobe je tu stále záujem o vzdelávanie. Veď je to práve vzdelanie, ktoré posúva človeka vpred a inšpiruje ho k veľkým činom. Výsledky VAGeS kvízu nájdete našej Facebook stránke.

Februárové zápisy do kurzov v 2. polroku
 

Február nie je len o sviatku svätého Valentína :), ale prináša so sebou aj druhý polrok školského roka. Ak ste teda nestihli zápis v septembri, február je najvhodnejší čas, kedy sa prihlásiť na kurz cudzieho jazyka v skupinovej forme

Keďže situácia nedovoľuje prezenčnú formu výučby, kurzy prebiehajú online. V prieskume sa viacerí naši študenti vyjadrili, že im takáto forma výučby vyhovuje dokonca viac ako klasická prezenčná výučba. Informácie ohľadom prihlásenia sa do kurzov a všetky kontaktné údaje nájdete na našej zápisovej stránke.  

Darujte 2% na podporu vzdelania
 

Viete o tom, že raz ročne môže každý z nás podporiť vzdelanie vo svojom regióne, a to bez toho, aby to človeka niečo stálo? Stačí, ak sa rozhodnete, kde Vaše 2% z daní pôjdu a darujete ich našej neziskovej organizácii Vages-grow, n.o.

Peniaze budú použité na skvalitnenie vzdelania pre Vás a Vaše deti. Nákup učebníc, didaktických pomôcok, väčšie možnosti pri organizovaní detských táborov alebo výletov za vzdelaním. Investícia do vzdelania zostáva večná a Vaše 2% k tom výrazne pomôžu.

Všetko ohľadom poukázania 2% z daní na podporu nášho vzdelávania nájdete na nasledovnej stránke.

Budeme oslavovať 30. narodeniny 
 

Ako už isto viete, Jazyková škola VAGeS bola založená ako 1. jazyková škola v Nitre a je jednou z najstarších na Slovensku. Verili by ste tomu, že tento rok v septembri oslávime už tridsiate narodeniny? Je neuveriteľné, ako ten čas letí :)

Veľmi sa z toho tešíme a tešiť sa môžete aj vy, pretože pri tejto príležitosti pripravujeme pre vás zaujímavý rok plný malých aj väčších prekvapení.

Pretože tých 30 rokov nie je len o nás, ale hlavne o vás všetkých, ktorí ste tu s nami a podporujete nás.